Strona główna/Aktualności/"Bajka o złości Zosi" - film edukacyjny w grupie 3 - 4 i (..)

"Bajka o złości Zosi" - film edukacyjny w grupie 3 - 4 i 5 - 6 latków

11 Grudnia 2023

Dnia 11 grudnia dzieci z grupy 3 - 4 i 5 - 6 latków uczestniczyły w zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne zorganizowanych przez panią psycholog w naszym przedszkolu. Dzieci obejrzały film edukacyjny "Bajka o złości Zosi". Złość chciała, żeby ją w końcu ktoś zauważył, a nie tylko uciszał. Przez to czuła się coraz bardziej zdenerwowana i w swej złości coraz to nowe sposoby złoszczenia Zosi podsuwała. Rodzina była już tym zmęczona aż mama wpadła na pomysł jak można pomóc Zosi i całej rodzinie. Jaki to sposób i czy udało się Zosi przestać się złościć? Dzieci poznały sposoby radzenia sobie ze złością.

"Bajka o złości Zosi" - film edukacyjny w grupie 3 - 4 i 5 - 6 latków