10 GRU 2019

Pasowanie na przedszkolaka w grupie 3 latków

Dnia 10 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola - Pasowanie na Przedszkolaka. Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki,piosenki i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, odznakę, opaskę i upominek. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Zapraszamy do galerii nr 1

Zapraszamy do galerii nr 2